SÜRAT KARGODA 100,00 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ!

DAVİNES SEA SALT DENİZ TUZU SPREYİ 250 ML

Marka: DAVINES

Kategori: Jöle, Köpük, Sprey

Stok Kodu: 8004608237501

55,00 TL
KDV Dahil: 55,00 TL
Havale ile 55,00 TL
Adet:


Davines Sea Salt Deniz Tuzu Spreyi 250ml

Özellikle mevsimsel değişikliklerden kaynaklanan hava şartlarına bağlı olarak saçlar çabuk yıpranın ve hacim kaybeder. Saçların hacim kazanması ve elektriklenmeyi , kabarmayı ya da sönük kalmış saçları canlandırmak amacıyla  Davines Sea Salt Deniz Tuzu Spreyi bu tür problemleri yaşayanlar için idealdir.
Gün boyu şekli bozulan ve kötü görüntü yaratacak sorunlarla pratik şekilde savaşmak ve sonuca ulaşmak için bu ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Saç boyu kısa , orta veya uzun olan kişilerde saça hacim kazandırmak amacıyla kullanılır. Kolay ve pratik kullanımı sayesinde saçınıza dilediğiniz şekli verebilirsiniz. Hafif yapısı ile hafif tutuculuk sağlar.Deniz Tuzu Spreyi saç diplerinize uyguladığınızda doğal bir hacim görüntüsü verir ve rahatsız edici görüntüyü ortadan kaldırır.Ürün 250 ml 'dir.

Davines Sea Salt Deniz Tuzu Spreyi 250ml Özellikleri

Saça Etkisi:  Kabaran , çabuk bozulan , elektriklenen , hacimsiz bir görüntü oluşan sönük saçlarda kullanılır.  Saça doğal bir hacim havası katarak havalı görünmesini sağlar.  Hafif yapısı ile saçta hafif tutuculuk sağlayarak şekil verdiğiniz saçların bozulmasının önüne geçer.Diplere uygulandığı zaman özellikle çok sönük saçlarda doğal bir hacim verir.
Uygulama Şekli: Ürünü uygularken göze temas etmesinden kaçınınız. Kullanmadan önce mutlaka çalkalayınız. Islak veya nemi saçlara şekil verdikten sonra saçlarınıza eşit şekilde püskürtünüz.
Ya da ürünü uyguladıktan sonra rahatça şekil verebilirsiniz.Eğer saç diplerinde uygulama yaparsanız doğal bir hacim sağlayarak havalı görünmesini sağlar.
Uygulama Miktarı: Saç yoğunluğunuza göre dilediğiniz miktar uygulayınız.
Saklama Koşulları: Ürün şişesini direk güneş ışığına maruz bırakmadan serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.
  • s_n_rl_stok_zel.jpg (600×450)
  • b_y_k_indirim_resim.jpg (500×500)
  • CRETS_Z_KARGO.jpg (450×470)

 

 
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar
1 55 55 55 55 55 55 55 55

 
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar
1 55 55 55 55 55 55

* Fiyatlara KDV dahildir.
"Ürünle ilgili öneri ve görüşlerinizi duymaktan memnuniyet duyarız."
İsim Tarih Yorum Puan

Yorum Yaz