SÜRAT KARGODA 100,00 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ!

Olaplex Hair Perfector No.3 100 ml

Marka: DAVINES

Kategori: Şampuan

Stok Kodu: OLAP-03

84,00 TL
KDV Dahil: 84,00 TL
Havale ile 84,00 TL
Adet:

Olaplex Hair Perfector No.3 100 ml

Yıpranma önleyici ton açıcı özellikte saç bakım ürünüdür.Hasarlı saçların bakımını yapan, yıpranmış saçlarda dahi istenilen renk tonların elde edilmesini sağlayan üründür. Yıpranmaları önleyerek en açık renk tonunun saçlara kazandırılmasına yardımcı olur. Perma ve defrize işlemlerine karşı da saçları güçlendirip yapılandırır. Fön ve düzleştiricilerin saçlarda oluşturduğu hasarı ve neden olduğu yıpranmayı kısa sürede onarıp saçlara güzellik ve parlaklık kazandırır. Kullanımı kolay olmakla beraber, evde herkes tarafından uygulanabilir.

Saçlara Etkisi:  Olaplex markasının bu ürünü saçlar ciddi manada bakım yaparak onarım sunar. Boyanmış saçları koruyup, kırılma ve kopmaları önler. Saç renginin ve boyanın ömrünü uzatıp daha kalıcı etki sağlamasına yardımcı olur. Etkili renk açıcılığı sağlar. Kimyasal işlemlerden ve boyama uygulamalarından dolayı saçların yıpranmasını engeller.

Uygulandığı Bölge: Saç yüzeyine, saç köklerine ve uçlarına, Saç diplerine ve zeminine uygulanır.

Kullanım Şekli: Kuru ya da nemli haldeki saçlara uygulanabilmektedir. Saçlar tutam şeklinde kademeli olarak bölümlere ayrılıp tarak yardımıyla saçların tamamın uygulanır. Saç uzunluğuna ve yoğunluğuna göre uygun miktar kullanılmalıdır. Ürün, tüm saça uygulandıktan sonra ortalama 20 – 30 dakika saçlarda bekletildikten sonra bol suyla saçlar durulanır. Sonra saç tipine uygun saç kremi veya maske yapılır ve akabinde saçlar yeniden durulanır.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Saçın yoğunluğuna, sıklığına, uzunluğuna ve yıpranma durumuna göre uygun miktarda kullanılmalıdır. Üçer gün arayla kullanılması önerilmektedir. Haftada bir defa evde kullanılabilecek özellikte üretilen ve 100 ml olarak sunulan eşsiz üründür.

Not: “Göz ve ağız bölgesinden uzak tutulması gerekmektedir. Sadece saç bakımı için özel olarak üretilmiştir. Farklı kimyasal karışımlarla kullanılmaması önerilir.”

 

 
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar
1 84 84 84 84 84 84 84 84

 
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar
1 84 84 84 84 84 84

* Fiyatlara KDV dahildir.
"Ürünle ilgili öneri ve görüşlerinizi duymaktan memnuniyet duyarız."
İsim Tarih Yorum Puan

Yorum Yaz