SÜRAT KARGODA 100,00 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ!

PAGİ TANAÇAN

Marka: TANACAN

Kategori: Manikür ve Pedikür Malzemeleri

Stok Kodu: 8699619773256

37,79 TL
KDV Dahil: 37,79 TL
Havale ile 37,79 TL
Adet:

Manikür ve Pedikür Tozu, 
Koku:Zencefil, tarçın, vanilya 
Renk: Açık krem-sarı

Anti-bakteriyel ve E-Vitamini katkılı PAGI Manikür ve Pedikür Tozu, saf zeytinyağından elde edilen, özenle kokulandırılmış, ve sıcak suda hızla çözülebilen bir üründür. Manikür-pedikür suyuna katıldığında, ölü deriyi kaldırır, kısa sürede tırnak etlerini, topukları, nasır ve sertleşmiş deriyi yumuşatır.
PAGİ Manikür ve Pedikür Tozu ile manikür-pedikür işlemi çok daha kolay ve çabuk hale gelir; tırnak etleri tek hamlede kolayca temizlenir; topuklar, sert deriler, nasırlar, parmak araları yumuşar; ve cilt yumuşacık olur. 

Ayrıca saf zeytinyağının doğal sonucu olarak antibakteriyal bir temizleyicidir.
Zeytinyağının içerdiği E Vitamini, cildi ve tırnakları besler, yeniler, pürüzsüzleştirir. PAGİ Manikür ve Pedikür Tozu, tamamen doğal esanslarla kokulandırılmıştır; çok hoş kokusu vardır.
Karışım sonrası ortaya yayılan hoş koku, manikür ve pedikür işlemini daha albenili hale getirdiği gibi, kokusu temas ettiği ciltte de uzun süre kalır. 


PAGİ Manikür ve Pedikür Tozu; 

• Saf zeytinyağından üretilmiştir. Zeytinyağlı değil, zeytinyağı ürünüdür. br • Cilde dosttur; zeytinyağının tüm doğallığını ve şifasını cilde yansıtır.
• Son derece etkili ve uzun süreli yumuşaklık sağlar; manikür-pedikür kolaylaşır ve süresi kısalır.
• Arap sabunu, şampuan veya diğer ürünlerde zaman zaman görülebilen cilt kuruluğuna yol açmaz, tam tersi yumuşatır, nemlendirir, yeniler, tazeler ve besler.
• Tamamen doğal maddeler içerir; boyar madde, deterjan, köpürtücü, ağartıcı, alkol, çözücü, hayvansal ve kimyasal madde içermez.
• Özenle kokulandırılmıştır: Vanilya, kokulu ağaçlar, baharatlar, şifalı bitkiler, birbirinden nefis çiçekler gibi doğal maddeler kullanılmıştır; ürünün renkleri içindeki kokuların doğal renkleridir. 
• Etkisi uzun sürer; manikür-pedikür esnasında aletleri veya parmak uçlarını suya batırmaya gerek kalmadan işlem tamamlanabilir. PAGİ yumuşaklığı uzun süre hissedilir.
• Kaygan doku bırakmaz; manikür-pedikür aletlerini kullanmayı engellemez; oje sürülmesinde problem oluşturmaz.

 

 
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar
1 37,79 37,79 37,79 37,79 37,79 37,79 37,79 37,79

 
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı Toplam Tutar
1 37,79 37,79 37,79 37,79 37,79 37,79

* Fiyatlara KDV dahildir.
"Ürünle ilgili öneri ve görüşlerinizi duymaktan memnuniyet duyarız."
İsim Tarih Yorum Puan

Yorum Yaz